Gå til produktoplysninger
1 af 6

Garderium

Skoskab - Asta - Hvid og brun

Skoskab - Asta - Hvid og brun

Normalpris 999 kr
Normalpris 989 kr Udsalgspris 999 kr
Tilbud Udsolgt

På fjernlager: 10-25 hverdages levering

Moderne skoskab fra Garderium

Få plads til alle dine sko med Asta skoskabet fra Garderium. Skoskabet er lavet i en lækker hvid og valnøddebrun farve, der vil pynte i entréen. Skoskabet har en størrelse på 72 x 100 x 32,5 cm. Skoskabet er lavet med en kerne af spånplade, der er betrukket med en melamin-folie. Fordelen ved at bygge med spånplader og melaminlaminat er, at det skaber holdbare møbler, der er modstandsdygtige over for ridser og fugt.

Brug Asta - walnut, white i entréen for en tryg og imødekommende atmosfære. Skynd dig at drage fordel af vores aktuelle tilbud, hvor du kan spare 56 % rabat på Asta skoskabet. Det er den perfekte lejlighed til at få fat i denne fantastiske skoskab til en god pris, så tøv ikke med at bestille i dag og spar 1275 kr. på din nye skoskab.

Inspirerende indretning med Garderium

Garderium står for kvalitet, enkelthed og moderne designs. Foruden deres skønne Asta skoskab, finder du med garanti andet interiør, der passer perfekt ind i dit hjem.

Fragt og levering

  • Der er fri fragt til dit hjem, arbejde eller pakkeshop på alle ordrer på minimum 999 kroner. Køber du Asta skoskabet, mangler du at købe for 10 kroner for at kvalificere dig til fri levering.
  • Hvis din ordre ikke er berettiget til fri levering, skal du betale mellem 49 - 99 kr. for levering alt efter, om du ønsker at få pakken leveret til en pakkeshop eller med hjemmelevering. Du kan se alle priserne her.
  • SKU: 566BMS2105

    Fragt og returnering

    Der er fri fragt på alle ordrer over 999 kr. Ønsker du at returnere, kan returlabel købes fra 69 kr.

    Større varer kan ikke returneres med almindelig post og skal returneres med fragtmand. Dette aftales med kundeservice.

    Mål

    72 x 100 x 32,5 cm

    Se komplette oplysninger
    • Fri fragt

      Du får hos Nordly Living gratis forsendelse, når du handler over 999 kr.

    • Prisgaranti

      Finder du varen billigere, vil vi gøre vores bedste for at matche prisen

    • Byt i 14 dage

      Passer varen ikke ind, har du 14 dages fortrydelsesret

    • Kundeservice

      Har du brug for hjælp, kan du altid skrive til vores kundeservice her

    Følg os på Instagram